משלוחים והחזרות

המשלוחים יבוצעו בתוך ישראל בלבד,  (ליישובי הערבה ואילת יעשה תיאום טלפוני לדרך הגעת המוצר) ע”י חברת משלוחים חיצונית.

מוצרים להם נדרשת הובלה ולא משלוח (כגון קונסולות) ייעשה תיאום טלפוני ליישובים מדרום לאשדוד לדרך הגעת המוצר. במידה והמעלית אינה תקינה ו/או אינה מכילה את הרהיט: עד קומה שלישית ללא תוספת תשלום, מקומה רביעית תינתן תוספת תשלום לשליח ע”י המזמין ישירות למוביל אשר תיקבע בהתאם לצרכים שיקבעו בבית המזמין ע”י חברת ההובלות.

מחירי משלוח מוגדרים באתר. במידה ויבחר הלקוח באפשרות איסוף עצמי של הפריט ממחסני החברה, לא יחויב הלקוח בדמי משלוח. לא ניתן לבחור באפשרות איסוף עצמי במידה וההזמנה בוצעה והפריט כבר נשלח. במידה והלקוח מעוניין לאסוף את הפריט ממחסני החברה, באחריותו לתאם את איסוף המוצרים עם החברה.

במידה ונבחרת אפשרות של משלוח באמצעות שליח עד הבית, המשלוח יתבצע לכתובת שנמסרה בתהליך הרישום, אלא אם צוין אחרת. במידה והכתובת הנמסרת היא לבית עסק, יש לציין את שם בית העסק בהזמנה.

אספקת המוצרים הנעשית על ידי חברת המשלוחים, תהיה בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים. במידה והאספקה מתעכבת או אינה מתאפשרת, מכל סיבה שהיא (מצב בטחוני, מזג אויר וכד’), החברה תמצא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. החברה תקבל את ההחלטה הסופית בנוגע לביטולו של כל משלוח.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת, בהתאם לצורך, את מחירי המשלוחים.

איסוף עצמי (פתח תקווה)ללא עלותעד 15 ימי עסקים
משלוח עד הבית89 ש”חעד 18 ימי עסקים
הובלה (קונסולות ושולחנות)169 ש”חעד 18 ימי עסקים

ביטולים והחזרות:

אנחנו בטוחים שתאהבו את המוצר,אך תמיד ניתן לבטל הזמנה שנעשתה באתר האינטרנט ללא עלות עד 24 שעות ממועד התשלום , כל עוד לא נשלחו המוצרים על ידי החברה או מי מטעמה אל הכתובת שנמסרה. ההודעה על ביטול ההזמנה תיעשה טלפונית. 

מוצר אשר הגיע לבית הלקוח ולא נעשה בו שימוש והוא שלם באריזתו המקורית, ניתן להחזיר (*למעט הזמנות מיוחדות), לחברה תוך 14 מיום האספקה ללקוח, ע”י משלוח אל החברה (המשלוח ישולם ויבוצע ע”י הלקוח). האחריות להחזרת המוצר בשלמותו, באופן תקין חלה על הלקוח המזמין.

כרטיס האשראי אשר חויב בעסקה, יזוכה במחיר המוצר המוחזר בניכוי 5% מסה”כ העסקה או 100 ש”ח (הנמוך מבינהם) בגין עמלת סליקה וביטול.

לא יזוכו דמי המשלוח אשר שולמו.

מי אשר בחר צבע בהתאמה אישית שאינו שחור או לבן לא יזוכה בעלות שינוי הצבע אשר שולמו ע”ס 49 ש”ח.

*במידה ובוצעה הזמנה עבור מוצר מיוחד “התאמת אישית”, שבו המזמין ביקש כי ייעשו שינויים מיוחדים במוצר, עבורו בלבד, או הזמנת מוצר אשר אינו מוחזק במלאי בשוטף, לא תהיה אפשרות להחזיר מוצר זה, בהתאם לחוק להגנת הצרכן.